vein_ja_vine_logo_mustTallinna Tantsuteater ja vinoteek Vein ja Vine on löönud käed, et käesoleva aasta detsembris pakkuda gruppidele elamusterohket õhtut. Energiast pakatava ja äratundmisrõõmu pakkuva tantsulavastuse kõrvale degusteerime suurepäraseid veine.

tantsuteater_reklaam10Õhtu algab veinidegustatsiooniga, mille käigus proovime asjatundjaga nelja erinevat veini – vahuveini, üht valget ja kaht punast veini. Koolitus toimub vabas vormis ning selle käigus saavad külalised teada nii Platoni käsitlusest veinijoomisel kui ka roomlaste tähtsusest veinikultuuri arendamisel. Lisaks lükkame ümber mõningad veinide kohta käivad müüdid.

Veinimekkimisele järgneb lavastus “Tantsud Eesti filmidest” (lavastaja Heili Lindepuu), mis muugib Eesti filmikunsti lahti läbi seal olevate rütmiseeritud liikumiste ja tantsunumbrite. Aivar Kallaste ja Jaanus Tepomees Vanemuise teatrist toovad publiku ette katkeid nii Marani loodusfilmidest, mängufilmidest Kevade, Siin me oleme, „Hukkunud Alpinisti” hotell, Sügisball, Nukitsamees, Kevad südames, Valgus koortis, Don Juan Tallinnas kui telelavastusest Lumekuninganna ja mujaltki. Positiivset energiat täis lavastus pakub hulganisti äratundmisrõõmu ja (taas)kohtumisi Eesti filmikunstiga.

Õhtu kestab orienteeruvalt 90 minutit (35 min tantsuetendus, 60 min veinikoolitus ).

Elamusõhtut saab tellida võttes ühendust: Heili Lindepuu heili[at]tantsuteater.ee