IT´S LOOKING LIKE A CASTLE, IF YOU DON´T LOOK UP

autorid-lavastajad-etendajad: RUSLAN STEPANOV, LAURA KEIL
valguskujundaja: PRIIDU ADLAS
produtsent: HEILI LINDEPUU

kestus: 45 minutit

Lavastus valmib Tallinna Tantsuteatri ja Tantsulabori koostöös

Lavastusest:
Lavastus on eestlasest ja sakslasest lavastajate elust inspireeritud armastuslugu. Läbi kaasaegse, isikupärase liikumiskeele on vaadeldud hetki, mis tekivad kultuurilistest erinevustest. Teises kultuuriruumis muutuvad oluliseks identiteet ja päritolu. Kui palju peab jääma endaks ja millel võiks harmoonia saamiseks lahti lasta. Lavastuse koreograafiline keel on nauding silmale ja hingele, puudutades südant ja tekitades läbi liikumiste ilu ja tehnika puhta terviku.

Lavastajatest:
RUSLAN STEPANOV on Viljandi Kultuuriakadeemia lõpetanud koreograaf-lavastaja, tantsija. Ta töötas kümme aastat teatris Vanemuine, kus tõi välja teiste seas lavastused “Kevade” (parim muusika- ja tantsulavastus), “Carrrrmen!” (parim tantsulavastus), kolm aastat tagasi läks tööle Saksamaal asuvasse wee dance companysse tantsijana. Jätkus töine side Eestiga ja eelmisel aastal esietendus Tallinna Tantsuteatris parima tantsulavastuse nominendiks valitud “Klapp”. Hetkel elab ja töötab Stepanov vabakutselise tantsukunstnikuna Berliinis.
LAURA KEIL on saksa kaasaegse tantsu tantsija, kes on viimastel aastal alustanud ka tööd koreograafina. Tunnustust erinevatel festivalidel on saanud tantsufilmide loojana.

ESIETENDUS: 12/10/2015 TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia mustas saalis

FOTOD RÜNNO LAHESOOLT JA HEIGO TEDERILT

Save