TOIMUNUD ÕPITOAD
2019.AASTAL
TALVISED ÕPITOAD
12/01 -13/01 ja 2/02-3/02 ja 16/02 -17/02 Ciara tantsukoolis
programmis: klassikaline tants, contemporary jazz,kaasaegse tantsu tehnika, venitus, pilates
juhendajad: Aivar Kallaste, Eliisa Sirelpuu, Raho Aadla, Heili Lindepuu, Sille Ardel,Joonas Tagel, Julia Koneva
2018.AASTAL
KEVADISED ÕPITOAD
1/05/2018 Kuressaares Ciara tantsukoolis
2/05-3/05/2018 Tartus Tähtvere tantsukeskuses
programmis: stretching, kaasaegse tantsu tehnika, improvisatsioon, pilates, kontemporary jazz, kohaspetsiifiline nüüdistants
juhendajad: Heili Lindepuu, Joonas Tagel,Sille Ardel, Julia Koneva,Helena Krinal, Aivar Kallaste
2017.AASTAL
TANTSUPÜHAPÄEVAD TARTUS JA PÄRNUS
22/10/2017 ja 19/11/2017 Tähtvere Tantsukeskuses Tartus ja Pärnus Janne Ristimetsa Tantsukoolis
programmis: loomalik liikumine,kaasaegse tantsu tehnika, sissejuhatus TRE tehnikasse, põrandatehnika, contemporary jazz, stretching
juhendajad: Raho Aadla,Stella Kruusamägi,Anu Ruusmaa,Siim Tõniste, Julia Koneva, Inna Sulg
SÜGISESED ÕPITOAD
2-3/09/2017 Tartu Tähtvere Tantsukeskuses
programmis: pilates , contemporary jazz, kaasaegne tants, klassikaline tants,
juhendajad: Eneli Raud, Eliisa Sirelpuu, Joonas Tagel, Rufina Noor, Eliisa Sirelpuu
HOMMIKUSED LIIKUMISSESSIOONID DRAAMAFESTIVALIL
6-8/09 Sisevete Saatkonnas Draama festivali raames
Ergastavad ja ergutav füüsiline tegevus festivalikülastajatele.
juhendaja: Joonas Tagel
2016.AASTAL
SÜGISESED ÕPITOAD
9/10/2016 Tartu Tähtvere Tantsukeskuses
programmis:kaasaegne tants (põrandatehnika), lavastuse “DI” repertuaar, improvisastsioon, lõdevstus, venitus
juhendajad: Raho Aadla, Joonas Tagel
MÄRTSI ÕPITOAD
6/03/2016 Tartu Tähtvere Tantsukeskuses
programmis:klassikaline tants, contemporary jazz, kaasaegne tants,venitus
juhendajad: Rufina Noor, Julia Koneva, Joonas Tagel, Heili Lindepuu
TANTSU ÕPITOAD KOOSTÖÖS TALLINNA RAHVAÜLIKOOLIGA
12/02/2016 kl 18-21 Grahami moderntantsu tehnika, juhendaja Jane Raidma
18/03/2016 kl 18-21 swing-bugi-lindy hop-roc´n roll-jive, juhendaja Silvia Purje
8/04/2016 kl 18-21 valik osalejate soovidest
06/05/2016 kl 18-21 üks võimalikest lähenemstest joogale, juhendaja Maria Uppin
2015.AASTAL
TANTSU ÕPITOAD KOOSTÖÖS TALLINNA RAHVAÜLIKOOLIGA
September-november
Klassikaline tants (juhendaja Dmitri Harchenko)
Seltskonnatantsud – valsid (juhendaja Silvia Purje)
Limóni moderntantsu tehnika (juhendaja Maria Uppin)
RUSLAN STEPANOV-LAURA KEIL MEISTRIKLASS
30/09-13/10/2015 Viljandis ja Tallinnas
liikumistehnika “movement research”
juhendajad: Ruslan stepanov ja Laura Keil
AUGUSTI ÕPITOAD
25-26/08/2015 Salme Kultuurikeskuses Tallinnas
programmis: klassikaline tants, contemporary jazz,Grahami moderntantsu tehnika, yogalates
juhendajad: Dmitri Harchenko, Eliisa Lott, Jane Raidma, Eva-Lena Raenok
27-28/08/2015 Tähtvere Tantsukeskuses Tartus
programmis: klassikaline tants, contemporary jazz, kaasaegne tants, venitus
juhendajad: Dmitri Harchenko, Eliisa Lott, Helena Krinal, Heili Lindepuu
MÄRTSI ÕPITOAD ALATES 15. ELUAASTAST
17-19/03/2015 Salme Kultuurikeskuses (Tallinn)
programmis: klassikaline tants, contemporary jazz, kaasaegne tants, Ashtanga jooga
juhendajad: Dmitri Harchenko, Eliisa Lott, Rene Köster, Ereli Järv
20-21/03/2015 Tähtvere Tantsukeskuses (Tartu)
programmis: Grahami tehnika, klassikaline tants, kaasaegne tants, venitustehnika
juhendajad: Jane Raidma, Rufina Noor, Siim Tõniste, Heili Lindepuu
TANTSUHOMMIK LASTELE
31/01/2015 Teatri Kodus (Tartu)
programmis: laulumängud, vanema ja lapse ühisliikumised/ akrobaatika
juhendaja: Vivika Daniel
2014.AASTAL
AUGUSTI ÕPITOAD ALATES 15. ELUAASTAST
25-26/08/2014 Tähtvere Tantsukeskuses (Tartu)
programmis: klassikaline tants, contemporary jazz, improvisatsioon
juhendajad: Rufina Noor, Eliisa Lott, Dmitri Harchenko
27-29/08/2014 Salme Kultuurikeskuses (Tallinn)
programmis: Cunninghami tehnika, contemporary jazz, põrandatehnika, klassikaline tants, venitustehnika
juhendajad: Maria Uppin, Eliisa Lott, Simo Kruusement, Dmitri Harchenko, Sigrid Peedu
TALVISED ÕPITOAD ALATES 15. ELUAASTAST
3-5/01/2014 Salme Kultuurikeskuses (Tallinn)
programmis: klassikaline tants, kaasaegne tants Limóni tehnika baasil, contemporary jazz, responsive body – kaasaegse tantsu tehnika, stretching
juhendajad: Dmitri Harchenko, Maria Uppin, Eliisa Lott, Külli Roosna, Kenneth Flak, Heili Lindepuu
2013.AASTAL
DMITRI HARCHENKO MEISTRIKLASS ALATES 15. ELUAASTAST
30/11/2013 Tähtvere Tantsukeskuses (Tartu)
programmis: klassikaline tants, improvisatsioon
juhendaja: Dmitri Harchenko
TANTSUHOMMIK LASTELE
30/11/2013 Teatri Kodus (Tartu)
programmis: loovtants ja -mängud
juhendaja: Heili Lindepuu
AUGUSTI MEISTRIKLASSID NOORTELE ALATES 15. ELUAASTAST
27-30/08/2013 Salme Kultuurikeskuses (Tallinn)
programmis: stretching, klassikaline tants, nüüdistants, contemporary jazz, näitlejameisterlikkus
juhendajad: Heili Lindepuu, Dmitri Harchenko, Helena Krinal, Eva-Lena Raenok, Mart Kampus
AUGUSTI TANTSUHOMMIKUD 7.-10.-AASTASTELE TÜDRUKUTELE JA POISTELE
27-30/08/ 2013 Salme Kultuurikeskuses (Tallinn)
programmis: loovtants ja -mängud, ballett, akrobaatika, näitlejameisterlikkus, nukkude valmistamine NUKU muuseumis
juhendajad: Heili Lindepuu, Dmitri Harchenko, Mart Kampus
BALLETI JA LOOVTANTSU ÕPITUBA 7.-10.-AASTASTELE
7/08/2013 Tartu Kaubamaja juures Lille Maja Suvetelgis (Tartu)
programmis: loovtants, ballett
juhendajad: Heili Lindepuu ja Dmitri Harchenko
TALVISED TANTSUHOMMIKUD 6.-10.-AASTASTELE TÜDRUKUTELE JA POISTELE
2-5/01/2013 Tallinna Toomklubis (Tallinn)
programmis: loovtants ja -mängud, ballett, akrobaatika, showtants, ekskursioon “Estonia” tagaruumidesse ja tantsija joonistamine
juhendajad: Dmitri Harchenko ja Heili Lindepuu